۳۰ مدل موی بلند زیبای لیر

۳۰ مدل موی بلند زیبای لیر

موی بلند و سالم، رویایی است که برای هر زنی به حقیقت می‌پیوندد. اما همین موها می‌توانند بی‌روح و خسته به نظر برسند اگر به درستی حالت داده نشوند. دور انداختن طول موهایتان لزوماً تنها گزینه باقی‌مانده نیست. به جای آن، امتحان کردن لایه‌لایه کردن موها به دور صورت را امتحان کنید.


این نوع لایه‌بندی شامل قطع کردن رشته‌های مو برای جذب توجه به سمت چهره است و با ایجاد حجم و جلب حرکت در اطراف آن انجام می‌شود. طول‌های متفاوت به تغییر ظاهر چهره شما کمک می‌کنند، با تیز کردن ویژگی‌ها یا نرم کردن زوایای آن.

لایه‌بندی موهای بلند دور چهره ممکن است بسیار شدید نباشد، اما به اندازه کافی است تا ظاهر شما را تازه کند!

در لیست زیر بهترین الهام‌ها برای مدل موهای بلند با لایه‌های حالت‌دهی دور چهره برای برجسته کردن ویژگی‌های چهره شما آورده شده است. فقط به نوع مو و روتین حالت‌دهی خود توجه داشته باشید.

1. موهای مارپیچ مسی

مدل موی بلند زیبای لیر

موهای مارپیچ، همانطور که هر نوع مو دیگری، ممکن است با گذر زمان خشک و شکننده شوند. با برش چند لایه‌ای از انتهای موهایتان لایه‌لایه دست بردارید و بقیه را به ترکیب طبیعی موهایتان ترک بفرمایید.

استفاده از رنگ مسی در سرتان، بهترین گزینه‌ای است تا مدتی به عنوان یک شخص با موهای قرمز لذت ببرید!

2. موهای پوشاننده صورت
مدل موی بلند زیبای لیر

موهای پرده‌ای (Curtain bangs) ترکیبی کامل برای لایه‌های پوشاننده چهره موهای بلند شما هستند.

سطوح موها در وسط کوتاه هستند و به آرامی به اطراف چهره دراز می‌شوند تا با لایه‌های باقی‌مانده ترکیب شوند. یک بلوآت خوب و چند مارپیچ پراننده، همه چیزی هستند که نیاز دارید.


3. تقسیم  نرم و تراز موهای قسمت جلویی سر

مدل موی بلند زیبای لیر

زیبایان با موهای بلند که می‌خواهند کمترین برش ممکن را داشته باشند، می‌توانند به یک تراش عالی به همراه لایه‌های جلویی متمایل شده روی بروند.

انتهای موها را به سمت یا دور از چهره خم کنید، یا به جای آن آنها را خوب بلوآت کنید تا هر روز به نمای متفاوتی دست یابید.

تفاوت کراتین مو و بوتاکس مو | کدام روش بهتر است؟

4. مدل لیر شگ بلند
 

مدل شگ بلند

مدل موی گره‌دار با ویژگی‌های زیادی از لایه‌بندی، موهای کوتاهتر و پرتر در اطراف تاج سر داشته و به انتهاها نازک و درازتر می‌شوند.
با موهای بلندتان این مدل را امتحان کنید تا احساسی بی‌دردسر داشته باشید و فراموش نکنید که این مدل با ریشهای رمانتیکی به سبک باردو هم همراه کنید!

 

5. مدل موی لیر بلند

مدل موی لیر بلند
 لایه‌های پوشاننده چهره برای موها همیشه نیازی به تغییرات چشم‌گیر ندارند، گاهی تغییرات کوچک هم می‌توانند تفاوت بزرگی در نمای موها ایجاد کنند.
از ریشه‌ها پرهیز کنید و به جای آن از لایه‌های برشته که از چانه تا نوک موها ادامه دارند، استفاده کنید. یک دست‌ زدن نرم به موها و آماده به خروج! به سادگی واقعاً شگفت‌انگیز!

مدل مو پیکسی؛ مدرن، خاص و بی‌نهایت زیبا. همین حالا ببینید

6. "موهای مارپیچی مشکی"

مدل موی بلند زیبای لیر

موهای سیاه طبیعی و بلندتان را با لایه‌های پر پرها که تصور ریشه‌های ضخیم و نوک‌های سبک و هوایی را ایجاد می‌کنند، زیبا کنید. به موهای بلند مارپیچی بروید تا چهره را نرم کنید و همه موها را در قسمت جلو دست‌زنی کنید تا سرها در طول مسیرتان به سمت شما بچرخند!


7. "باب نامرتب با برش‌های بریده‌شده"

مدل موی بلند زیبای لیر

موهایی که تا شانه‌ها می‌رسند می‌توانند برای بسیاری از خانم‌ها طولانی به نظر بیایند. اطمینان حاصل کنید که مدل موی خود را به یکی از نوع خود تبدیل کنید با خواستن از آرایشگر موی خود برای یک لاب نامنظم با لایه‌های برشته و ناهموار. به پایان رسانید با موج‌های ساحلی و تاکیدهای بالیاژ برای بازسازی دقیق مدل موی جنیفر انیستون.

8. ریشه‌های چینی به اندازه چین، لایه‌های مارپیچی

مدل موی بلند زیبای لیر

یک ریشه تا چانه کاملاً مناسب است تا گونه‌های چاق را مخفی کند یا یک خط چانه تیز را مخفی کند. با موج‌های گرم حرارتی حرکت بیشتری اضافه کنید و با رنگ موی بلوند آفتابی از بالا به پایین تکمیل کنید. منتظر باشید تا ریشه‌های تیره ظاهر شوند و پشیمان نخواهید شد!

9. "موهای آبی ستاره راک"

مدل موی بلند زیبای لیر
 با رنگ موی آبی کبالت جذاب بازی کنید تا اطمینان حاصل کنید که موهای بلندتان با لایه‌های پوشاننده چهره از دور دیده می‌شوند. با تراکمی از نکات روشنایی ملموس و خم کردن موها دور از چهره، آن نگاه ستاره را کامل کنید. جسور و زیبا!

رزرو وقت و مشاوره حرفه‌ای در آناهید

از لحظه‌ ای که با ما تماس می‌گیرید تا زمانی که ما را ترک میکنید تیم ما در هر مرحله همراه شما خواهد بود.

 
026 34 48 24 90   ☎

 

0910 880 96 60   

 برای دیدن پیج اینستاگرام ما کلیک کنید
 👇👇👇

 آیدی پیج اینستاگرام @anahid.salon 

10."ریشه گلوگاهی + نکته‌های بالایاژ"

مدل موی بلند زیبای لیر
 جنیفر لوپز هرگز از نمایش موهای بلند خود با استایل ناامید نمی‌شود و شما هم می‌توانید. سعی کنید ریشه تنگه برای ایجاد اثر لاغری به چهره بدهید و آن را با تاکیدهای بالیاژ بلوند یخی که به سمت انتهاها تمرکز دارند، روشن‌تر کنید. واقعاً چشم‌گیر، نه؟

به دنیای مدل مو باب خوش آمدید - مجموعه عکس‌هایی که نباید از دست بدهید

11. "موهای مارپیچ آمبره  بلند"

مدل موی بلند زیبای لیر
 صحبت از بالیاژ و تاکیدها، کسانی که می‌خواهند تغییری بیشتر و جذاب‌تر داشته باشند، می‌توانند موهای مارپیچی‌شان را با رنگ موی امبره جذاب تر کنند. انتخاب کنید تا ریشه‌های تیره باشند که در نیمه مسیر به سمت انتهاها روشن می‌شوند و این کافیست. ترکیب‌پذیری کلید به دست آوردن یک پایان بی‌درز است.

 

12. "ریشه‌ها با لایه‌های پوشاننده چهره"

مدل موی بلند زیبای لیر

آیا به ریشهای ضخیم تا سمت کنار از دهه 2000 یاد می‌آورید؟ آنها هنوز هم در مد روز هستند و می‌توانند با لایه‌های جلویی کماکان بافت شده ترکیب شوند تا روزهای خوب گذشته را دوباره تجربه کنید. رنگ موی بلوند پلاتینیومی یک چیز دیگری است که در این فصل می‌توانید امتحان کنید. بادکنک بازی منظم ضروری است!

13. موی صورتی

مدل موی بلند زیبای لیر

برای جشن گرفتن از زنانگی خود با استایل، به رنگ صورتی بپردازید. موهای بلندتان را با لایه‌های پوشاننده چهره در یک طراوت صورتی شیرین رنگ کنید و انتهاها را به رنگ بلوند روشن بگذارید تا یک پایان منحصر به فرد به دست آورید. فراموش نکنید که موها را خم کنید تا از ظاهر جدیدتان بهره ببرید.

خواندن مطالب زیر نیز شاید برای شما مفید باشد

14. "موی شکلاتی و پراننده"

مدل موی بلند زیبای لیر
 

 لایه‌های پوشاننده چهره همه چیز درباره جلوه، حجم، و حرکت هستند. برای ایجاد این نمایش، با یک مدل موی لایه‌بندی شده به شکل حرف U شکل دهید و مژه‌های فرنگی تنگ را در قسمت جلو و مژه‌های گشاد در قسمت عقب اضافه کنید. چشمان پرپری با لب‌های خاکستری و یک ریشه تا سمت، همه چیزی است که بعداً به آن نیاز دارید.

 

15."زنجیره بدون گره، به یک طرف جلوی چهره"

مدل موی بلند زیبای لیر

علاوه بر نگه داشتن موهای لایه‌بندی شده بر روی شانه‌ها، روش‌های مختلفی برای آرایش موهای بلند وجود دارد. این ایده را به عنوان یک مثال در نظر بگیرید که شامل لایه‌های بلند بلوند و موج‌های پراننده است. یک مو جانبی شاداب ایجاد کنید که بر روی یک شانه افتاده و از بند موی سر چشم‌پوشی کنید تا با استایل رها شود و با شکوه باز شود.

خواندن مطالب زیر نیز شاید برای شما مفید باشد

16. "بلند و حجیم مدل ولف کات"

مدل موی ولف کات
 

کوتاه در کنارها، بلند در عقب، تاج حجیم و لایه‌های پر جنب و جوش همه چیزی است که تعریف می‌کنند از کات ولف (Wolf Cut) آیکونیک که همچنین به سادگی مخلوطی از مدل موهای شگ و مولت است. این مدل مو برای همه کسانی که موهای طبیعی بافت دارند، یک امتحان ضروری است. هرچقدر کثیف‌تر شود، بهتر به نظر می‌آید!

17. "لایه‌های برش نقطه‌ای"

مدل موی بلند زیبای لیر

لایه‌بندی با قلم تیز (Point-cut layering) به ایجاد بیشترین بافت در انتهاها متمرکز می‌شود و به موها اجازه می‌دهد به طریقی کاملاً هماهنگ‌تر مخلوط شوند. آنها می‌توانند لایه‌های پوشاننده چهرهی ایده‌آل برای موهای بلند باشند، به ویژه برای بانوان مسنی که به دنبال چیزی نرم و دلپذیر هستند. تاکیدهای خاکستری فلزی را از دست ندهید!

18. فریم چهره ایده‌آل

مدل موی بلند زیبای لیر

ریشه تنگه (Fringe bangs) برای چهره زیبای شما بهترین گزینه هستند. به جای محدود کردن لایه‌ها به سطح چانه، از آرایشگر مو خواسته تا به زاویه‌ای تا نوک‌ها ببرد تا با یک فرایند تدریجی جلویی پرجریانی ایجاد شود. تاکیده‌های بی‌رنگ را امتحان کنید تا یک نور نرمی بسازید که نادیده گرفته نشود.

19.  "جلبکی جذاب"

مدل موی بلند زیبای لیر

اگرچه لایه‌های پوشاننده چهره نیاز به آرایش روزانه دارند، اما همچنان برای خانم‌هایی که همیشه در حال شتاب‌زدگی به محل کار هستند، بسیار موثر هستند. موی خرد عمیق آبی بادمجانی با لایه‌های هوایی نرم که از جلوی چهره همراه می‌شوند، قطعاً ناراحتی را ندارد و عیناً عین می‌کند عینک‌ها را زیباتر از همیشه نشان می‌دهد. ریشهای متنوع نیز گزینه‌ای اختیاری است!

20. مدل موی لیر بلند 

مدل موی لیر بلند
 

این ایده موهای بلند با لایه‌های پوشاننده چهره بدون شک بهترین الهامی است که می‌توانید فوراً برای مراجعه به سالن آرایش استفاده کنید! لایه‌های خمیده‌ای که از زیر چانه شروع می‌شود و تا زمینه قهوه‌ای متوسطی که با تاکیدهای کاراملی روشن درخشان است، به کشتی برده شده است، فقط برای مردن زیبا هستند!

 

21. "ریشه‌های کوتاه در یک طرف، موهای پراننده"

مدل موی بلند زیبای لیر

با بازی با ساختارهای مو مختلف سرگرم شوید. به ریشه‌های ضخیم کوتاه بروید که دقیقاً به اندازه کافی بلند هستند تا پیشانی بزرگی را بپوشانند بدون ایجاد نگاه محدود کننده. لایه‌بندی برای بقیه موها و بقیه را به این خم‌های طبیعی بسپارید.

مدل کوتاهی مو لیر: ترکیبی از زیبایی و سادگی 

22. نگاه زمستانی

مدل موی بلند زیبای لیر

امسال با استایل از فصل زمستان عبور کنید. با شروع با برش دادن انتهای مرده موها به شکل لایه‌های جلویی و افزودن تاکیدهای بلوند طلایی تازه‌ای آغاز کنید. تمام موها را به جلو دست زنید و کلاه‌گیسی، عینک و دستکش‌های خود را بپوشید تا یک اظهارنامه‌ای بی‌فراموش ایجاد کنید!

23. "زیبایی شور و سیاه"

مدل موی بلند زیبای لیر

بانوانی که به سن می‌رسند می‌توانند به بهترین شکل شخصیت خود را با موهای خاکستری پوشیده کنند. از آرایشگر مو خواسته یک مدل گرد نرم با لایه‌بندی در قسمت جلویی بگیرند. با یک موی پرم خوب، حجم را افزایش دهید. نکتهٔ مهم این است که تا نیمه موها تاکیدهای سیاه بگذارید تا دقیقاً نمای امبره نمک و فلفل را بازسازی کنید.

آناهید | ارا ئه خدمات تخصصی کوتاهی ژورنالی در کرج

24. Barely-There Layers

مدل موی بلند زیبای لیر

همانطور که قبلاً گفته شد، تغییرات کوچکی وقتی به موضوع مدل‌های مویی می‌آید، تأثیر زیادی دارند. با یک برش نرم در زاویه در قسمت جلویی از موها، لایه‌های پوشاننده چهرهی کوچکترین ممکن را ایجاد کنید. این استایل را با یک دسته‌چرت جانبی زیبا به نمایش بگذارید و تمام!

25. "نرم و مارپیچی"

مدل موی بلند زیبای لیر

لایه‌های پر (Feathered layers) با موهای تخت بهترین کارایی را از خود به خروجی می‌گذارند. با برش دادن موهای بلند و زیبای خود به اندازه‌های مختلف، تکه‌های برشته‌ای را ایجاد کنید که از همه سوی چهره افتاده و پراکنده شوند. موهایتان را با انگشتانتان برس کنید و باد انجام دهد کار خود را!

26. "موهای مارپیچ طبیعی و بی‌همتا"

مدل موی بلند زیبای لیر

در مورد موهای تخت صحبت کردیم، موهای مارپیچی هم زمانه با لایه‌بندی کمتر همچنان زیبا به نظر نمی‌آیند. موهای مارپیچی را وقتی خشک هستند ببرید تا در جلوی چهره به دقت افتاده شوند. با رنگ موی قهوه‌ای گرم و تاکیدهای مسی به تکمیل تغییرتان بپردازید.

27. "لایه‌های برش‌خورده، انتهاهای تیز"

مدل موی بلند زیبای لیر

با یک برش تخت در پشت به همراه چند تا لایه در جلو که به طبیعت خم می‌شوند تا چهره و گردن را در آغوش بگیرند، به حداقل نگه داشته باشید. می‌توانید این مدل مو را با تمرین کمی در خانه تقلید کنید، اگرچه بهترین گزینه همیشه درخواست کمک از حرفه‌ای می‌باشد.

28. "قطعه‌های پولی سبز جادویی"

مدل موی بلند زیبای لیر
 

یک ایده دیگر برای خانم‌هایی که می‌خواهند موهای بلند با لایه‌های پوشاننده چهره آن‌ها بی‌شک متمایز باشد. انتخاب کنید تا تاکیدهای سبز زیتونی جذابی را انجام دهید و انتهاها را نیز رنگ آمیزی کنید تا در برابر پایه سیاه به طرز واضحی تضاد دهند. همچنین می‌توانید با تاکیدهای Peekaboo نیز بازی کنید.

 

29. "ریشه‌های تخت با لایه‌بندی به جلو"

مدل موی بلند زیبای لیر

ریشه‌های ضخیم در برخی اوقات می‌توانند خیلی محکم به نظر برسند. با ایجاد یک فرایند تدریجی نرم در جلو با لایه‌های البته آنها را تعادل بدهید. این مدل برای بانوانی با پیشانی‌های گشاد یا کسانی که می‌خواهند به طور فوری چند سال را از روزهای خود بیافکنند مناسب است.

30.مدل موی لیر فرانسوی

مدل موی باب فرانسوی
 

"احساسات بریژیت باردو" به معنای این است که این موضوع یا استایل به یادآوری یا تأثیر مشهوری به نام بریژیت باردو می‌آید. بریژیت باردو یک بازیگر و مدل فرانسوی بوده و به عنوان یک نماد سبک و فشن در دهه‌های 1950 و 1960 شناخته می‌شود. بنابراین، این عبارت به معنای تأثیرگذاری یا انسانیت به یادآوری یا الهام‌بخشی از بریژیت باردو استفاده می‌شود.

ریشه‌های بریژیت باردو (Brigitte Bardot bangs) برجسته‌ترین ریشه هستند که به هر شکل چهره می‌خوردند. آنها از تار میانی لایه‌بندی شده که به صورت چشم‌گیری در هر دو طرف چهره جاری می‌شوند توصیف می‌شوند. لایه‌بندی را تا انتهاها ادامه دهید و قطعاً از نتیجه خوشتان می‌آید!

لایه‌های پوشاننده چهره  برای موهای بلند عالی هستند تا به موهای نازک حجم اضافه کنند یا از مانع از موهای ضخیم جلوگیری کنند. با این حال، آنها نیازمند مراقبت‌های ویژه‌ای هستند زیرا نیاز به آرایش قابل توجهی دارند تا از افتادگی موها در اطراف چهره جلوگیری شود. چند تا نکته تاکیدی را اضافه کنید یا رنگ موی جدیدی را امتحان کنید تا کمی تغییرات دهید!

 

 

 

منبع ​https://hairstylecamp.com/long-hair-with-face-framing-layers/

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید